Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
alpenheart.at
Parní lázně Gastein

Parní lázně Gastein

Jak se nejlépe odreagovat a zrekreaovat na dovolené v Rakousku? Pokud trávíte volno v oblasti Bad Gastein vyzkoušejte unikátní parní lázně s radonovými terapiemi!

Aquaparky v Rakousku

Aquaparky v Rakousku

Když se řekne Rakousko, málokomu se vybaví aquaparky. Většina lidí si představí zasněžené svahy a lyžování v Alpách. Rakousko přitom nabízí bohaté možnosti vyžití ve vodní zábavě a pyšní se řadou unikátních atrakcí v rámci celé Evropy. Posuďte sami…

Obertrumer See koupání

Obertrumer See koupání

Kam za koupáním v oblasti Salzburska? Je škoda zůstávat na jednom místě a nechat si ujít atraktivitu jednotlivých přírodních krás, čiré vody a alpských panoramat. Vyzkoušejte Obertrumer See!

Mattsee koupání

Mattsee koupání

Areál tří jezer ke koupání, kulturních atraktivit a zámku nabízí nezapomenutelní zážitky. Nejen koupání, ale i romantické procházky, stejně tak jako ochutnávky místní gastronomie. Vydejte se z Bad Gastein směr Salzburg a udělejte si celodenní výlet po Salzbursku.

Wolfgangsee - ráj vodních sportů

Wolfgangsee - ráj vodních sportů

Pokud na dovolené v Salzbursku chcete vyzkoušet nějaké to koupání a koupaliště či lázně vás nelákají, pak je Wolfgangsee ideálním místem přímo pro vás.

Koupání u Wallersee

Koupání u Wallersee

Wallersee je největší jezero v okolí Salcburku a jeho pláže jsou ideální ke koupání pro celou rodinu. Vyzkoušejte nové vodní sporty, prozkoumejte okolí na kole nebo si třeba jděte zahrát minigolf. U Wallersee si dovolenou v Rakousku užijete na plno!

Sluneční lázně Dorfgastein

Sluneční lázně Dorfgastein

V létě za koupáním většina turistů míří k moři, ale i Alpy mají co nabídnout. Lázeňská oblast kolem Bad Gastein je proslulá svými termálními prameny a velmi příjemnými lázněmi a koupališti. Jedním takovým jsou i Sluneční lázně v Dorfgasteinu.

alpenheart.at