Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
alpenheart.at
Sladké speciality Rakouska

Sladké speciality Rakouska

O Rakouské kuchyni a místních specialitách už jsme psali hodně, dnes si řekneme něco o sladkostech a cukrářských výrobcích, které si můžete v Rakousku dát. Obecně je Rakousko zemí moučníků a mnoho z nich je velice oblíbených i v Česku.

Rybí speciality Rakouska

Rybí speciality Rakouska

Rybaření má v Bad Gaistenu a okolí dlouhou tradici, můžete si ho dokonce samy vyzkoušet. Pojďme si nyní něco říct k rybím specialitám, které si v Rakousku můžete dát.

Rakouské sýry

Rakouské sýry

Když se řekne Rakousko, vybaví se nám mnohé, ať už to jsou Alpy, romantická Vídeň, slavní hudební skladatelé jako Beethoven a Mozart, lázně a wellness, tradiční „schnitzel“ nebo třeba dobré pivo. Jedno se Rakušanům rozhodně upřít nedá – jsou to velcí požitkáři. Pokud Rakousko navštívíte, rozhodně byste si neměli nechat ujít tamní sýry!

Rakouský špek pro labužníky

Rakouský špek pro labužníky

Rádi na dovolené ochutnáváte místní speciality? V Rakousku určitě nevynechejte šunku a špek! Každý region má vlastní druh s unikátním způsobem přípravy. A všechny stojí za vyzkoušení!

Rakouské pivo

Rakouské pivo

Pokud patříte k milovníkům zlatavého moku, ochutnejte tyto unikátní pivní speciály při svém pobytu v Rakousku.

Rakouské víno

Rakouské víno

Patříte mezi milovníky vína? Červené nebo bílé? Na své si přijdete i při své dovolené v Rakousku. Na jaká vína se můžete těšit?

Mozartovy koule

Mozartovy koule

Milujete sladké? V tom případě musíte ochutnat gastronomickou ikonu Salzburku - pravé Mozartovy koule!

Gastronomie Rakouska

Gastronomie Rakouska

Milujete gastronomii? Těšíte se na nové speciality, které si při cestování objednáte? Jak uspokojíte své chuťové pohárky a poznáte něco zajímavého a nového?

alpenheart.at