Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
alpenheart.at
Rakouské pečivo

Rakouské pečivo

Co se Vám vybaví pod pojmem "tradiční rakouský pokrm" jako první? Je to klobása, Wiener Schnitzel nebo srnčí ragú na rybízové smetaně? A co takhle luxusní rakouské pečivo?

Sladké speciality Rakouska

Sladké speciality Rakouska

O Rakouské kuchyni a místních specialitách už jsme psali hodně, dnes si řekneme něco o sladkostech a cukrářských výrobcích, které si můžete v Rakousku dát. Obecně je Rakousko zemí moučníků a mnoho z nich je velice oblíbených i v Česku.

Rybí speciality Rakouska

Rybí speciality Rakouska

Rybaření má v Bad Gaistenu a okolí dlouhou tradici, můžete si ho dokonce samy vyzkoušet. Pojďme si nyní něco říct k rybím specialitám, které si v Rakousku můžete dát.

Rakouské sýry

Rakouské sýry

Když se řekne Rakousko, vybaví se nám mnohé, ať už to jsou Alpy, romantická Vídeň, slavní hudební skladatelé jako Beethoven a Mozart, lázně a wellness, tradiční „schnitzel“ nebo třeba dobré pivo. Jedno se Rakušanům rozhodně upřít nedá – jsou to velcí požitkáři. Pokud Rakousko navštívíte, rozhodně byste si neměli nechat ujít tamní sýry!

Rakouský špek pro labužníky

Rakouský špek pro labužníky

Rádi na dovolené ochutnáváte místní speciality? V Rakousku určitě nevynechejte šunku a špek! Každý region má vlastní druh s unikátním způsobem přípravy. A všechny stojí za vyzkoušení!

Rakouské pivo

Rakouské pivo

Pokud patříte k milovníkům zlatavého moku, ochutnejte tyto unikátní pivní speciály při svém pobytu v Rakousku.

Rakouské víno

Rakouské víno

Patříte mezi milovníky vína? Červené nebo bílé? Na své si přijdete i při své dovolené v Rakousku. Na jaká vína se můžete těšit?

Mozartovy koule

Mozartovy koule

Milujete sladké? V tom případě musíte ochutnat gastronomickou ikonu Salzburku - pravé Mozartovy koule!

Gastronomie Rakouska

Gastronomie Rakouska

Milujete gastronomii? Těšíte se na nové speciality, které si při cestování objednáte? Jak uspokojíte své chuťové pohárky a poznáte něco zajímavého a nového?

alpenheart.at